1996 yılında kurulan kasap dükkanı bu sektörde sürekli kendini geliştirerek 22 yıllık tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüzde Durak Kasap adı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sahip Durak Kasap yüksek kalite ile et ve et ürünlerini müşterilerine en hijyenik koşullarda ulaştırmaktadır.

Lezzetiyle meşhur yöresel ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Durak Kasap, ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile daima en üst lezzet seviyesini hedef almıştır. Etlerinizi seçip hem çiğ hem pişmiş olarak satın alabilirsiniz. Et ürünlerimiz tamamıyla hijyenik ve sağlıklı bir ortamda gıda mühendisi kontrolünde, uzman personelimizce hazırlanır ve satışa sunulur. Mahalle kasabı samimiyetini bir adım ileriye taşıyan firmamız hijyenik ve kaliteli hizmetiyle Durak Kasap markasını tüketicisiyle buluşturup butik bir kasap anlayışıyla hizmet vermektedir.

Siz değerli halkımızın beklentilerini karşılamaya var gücümüzle çalışmaktayız. Sizlerden gördüğümüz ilgi ve güler yüzlü memnuniyeti sürekli yaşatmayı ise sizlerin yapıcı eleştirilerinizle sağladık. Gıda sektöründe aranılan tüm vasıflara sahip olan işletmemiz Durak Kasap firmamız size en güvenli ve en sağlıklı ürünleri sunmak üzere hizmet vermeye başladı. Kalite ve lezzet konusunda rakip tanımayan Durak Kasap Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçilmiş ve tazeliğini korumaktadır. Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan Durak Kasap sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

Kullandığımız tüm malzemelerin sağlıklı, hijyenik ve helal olması konusunda azami dikkat ve çaba sarf ediyoruz. Damak tadınıza uygun lezzetleri oluşturmak, lezzet ile beraber hayatınıza mutluluk katmak ve bu mutluluğun bir parçası olabilmek için yanınızda duruyoruz. Geçmişin lezzet ve kültürünü bu günün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren Durak Kasap, yıllardır yaptığı çalışmalar sonucu sunum ve tadı birleştiren Et & Tavuk lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.